אופיר פרידמן מונה לסמנכ"ל פיתוח עסקי בחברת Gpage

חברת Gpage הודיעה היום, יום ד' 31/10/18 על מינויו של אופיר פרידמן לתפקיד סמנכ"ל פיתוח עסקי (VP Business Development) של החברה. פרידמן שימש בשלוש וחצי השנים האחרונות כמנהל הפיתוח העסקי של Gpage, הוביל מהלכים עסקיים, טכנולוגיים ושיווקיים משמעותיים, אשר שינו את אופי החברה והפכו אותה לחברת הייטק טכנולוגית אשר מובילה את תחום השירותים לציבור.

במסגרת תפקידו החדש פרידמן ישמש כסמנכ"ל פיתוח עסקי, ימשיך לנהל ולהוביל את מחלקת השיווק, האסטרטגיה והטכנולוגיות הדיגיטליות וגם להיות חבר בצוות אפיון ופיתוח בGpage. פרידמן, ניהל בעבר סוכנות לפרסום ולקח חלק במהלכי שיווק פורצי דרך עם חברות מהמובילות במשק. יוצא יחידת המחשוב של מודיעין חיל האוויר, לימודי B.A בניהול ותקשורת, האוניברסיטה הפתוחה.

יוסי נבו, מנכ"ל החברה הוסיף: "אני מברך ומאחל הרבה הצלחה לאופיר פרידמן על תפקידו החדש כסמנכ"ל פיתוח עסקי ב Gpage. אופיר לוקח חלק פעיל ומשמעותי בפעילות החברה מבחינה עסקית, שיווקית וטכנולוגית. מינויו מגיעים ביחד עם התפתחויות דרמטיות ב Gpage אשר יתפרסמו לתקשורת בקרוב וייקחו את החברה לחזית בפעילות בישראל וגם להתפתחויות בינלאומיות".

אופיר פרידמן: "אני נרגש לקבל את המינוי החדש כסמנכ"ל פיתוח עסקי ב Gpage. אמשיך להוביל את המחלקה שבאחריותי ולקדם את הפעילות העסקית, השיווקית והטכנולוגית של החברה לכדי הרחבת הפעילות בישראל וגם בהמשך בשווקים חדשים מעבר לים".

במחצית השנייה של שנת 2018 חברת Gpage השיקה את המותג החדש "spetz" (ספץ) ביחד עם אפליקציה חדשה אשר הינה מערכת מבוססת בינה מלאכותית וחוכמת ההמונים לאיתור מהיר של אנשי מקצוע מומלצים בתוך שניות, במעל ל400 נושאי שירות ובכל יישוב בישראל. מאז העלייה לאוויר אנו חווים ביקושים משמעותיים לאפליקציה עם עשרות אלפי הורדות מצד צרכנים בבית אשר משתמשים בשירות ומצד שני בקשות של אלפי אנשי מקצוע שרוצים לקחת חלק ולהשתלב ב Spetz כחלק מנותני השירות המצויים בה.

כל הזכויות שמורות ל Gpage Ltd ©