.

חברת Gpage Ltd (בעבר דף הזהב בע"מ) הוקמה בשנת 2002 ע"י יוסי נבו מתוך החזון להנגיש את השירותים האיכותיים ביותר לכל בית בישראל 24 שעות ביממה. לשלב בין הפתרון האיכותי של בעיות וצרכים לבית ולמשפחה ובין פרנסה טובה לנותני השירות האיכותיים. חזון זה הורחב עם ההתפתחויות הטכנולוגיות ומשרת את אותו הרעיון גם באמצעים וכלים טכנולוגיים מהמובילים בעולם.

מניפה ולוגו משולב

המוצר הראשון בקטגוריית השירותים אותו יצרה החברה ועל שמו גם נקראת החברה הוא דף הזהב. דף הזהב הוא הינו המדיה האפקטיבית ביותר לפרסום עסקים ולאיתור בעלי מקצוע לבית ומהווה מוקד מידע נגיש ונוח למגוון השירותים החיוניים לכל אדם, ולשם כך מרכז בין שורותיו בעלי עסקים ונותני שירות בעלי מקצוע מובילים ואיכותיים.
בכל מדריכי דף הזהב בישראל ניתן למצוא בעלי מקצוע ותחומים רבים ביניהם: אינסטלטור, חשמלאי, טכנאי דוד שמש, מתקן תריסים, טכנאי מחשבים, טכנאי מקררים, טכנאי מכונות כביסה, טכנאי מזגנים, מנעולן, פיצה לבית, מונית, הובלות ועוד…
דף הזהב מותאם לצורכי המשתמש, ומקפיד על התועלת של משתמשיו, ועל איכותם של בעלי העסקים ונותני השירותים המופיעים בו.
כיום דף הזהב מחולק ב 210 אזורים שונים ולמעל לכ 2,000,000 בתי אב כל שנה! דף הזהב הינה המדיה מובילה בתחום המדריכים המסווגים – הממוקדים לבית ולמשפחה. וכמו כן המדיה הנצפית בישראל.

לוגו דרוג הציבור    tablet-313002

בהמשך הגיע חזון נוסף והוא לרתום את הטכנולוגיה גם לתחום השירותים לראשונה בארץ ובעולם וליצור מערכת בעלת בינה מלאכותית שתוכל ליצור חיבור בין מבקשי שירות לאנשי מקצוע בהתאם למיקומם, דירוג לקוחות קודמים, זמינות ופרמטרים נוספים.
מערכת 2144 – דירוג הציבור עושה טוב יותר את מה שכל אחד היה עושה בכוחות עצמו. היא מבקשת המלצה וחוות דעת מכל מי שמקבל שירות. היא בודקת מי נותן השירות שקיבל את מיטב ההמלצות. היא בודקת מי נותני השירות שפועלים באיזור שלכם ובודקת מי מהם פנוי. הבדיקות נעשות תוך שניות ספורות באופן טכנולוגי מתקדם. בהסתמך על כל הבדיקות האלו היא מקשרת אתכם ישר עם נותן השירות המתאים ביותר עבורכם, או אם תעדיפו היא תאפשר לכם לקבל מספר הצעות מנותני שירות מתאימים. במערכת 2144 מופעלת מערכת איתור ומיון הבודקת כל העת את מיומנותם, מהירות תגובתם, איכות עבודתם ומידת זמינותם בסביבתכם, של נותני השירות האישי. בעת פניה למערכת היא תאתר עבורכם את נותני השירות האיכותיים, האמינים והזמינים ביותר, העומדים בכל הקריטריונים הדרושים למתן השירות האיכותי ביותר.
באמצעות המערכת יווצר קשר עם נותן שירות המתאים ביותר והוא יוכל להגיע אליכם תוך זמן קצר, או אם תבקשו, באפשרותכם לקבל כמה הצעות ולבחור מביניהם.
השימוש באתר בעבור הציבור הינו חופשי ללא כל תשלום! המודל העיסקי מבוסס על תשלום קטן של בעלי המקצוע עבור הקריאות שהם מקבלים, אך הדבר אינו משפיע על דירוגם במערכת.
לאחר קבלת השירות תתבקשו גם אתם, כמו לקוחותינו האחרים, לחוות את דעתכם והיא תצטרף למערך המידע שילווה את נותני השירות בעתיד וכך תבטיחו את השירות האיכותי ביותר.

 

אבני דרך

מפגש מרגש בין נשיאה העשירי של מדינת ישראל, ראובן(רובי) ריבלין לבין מנכ”ל חברת דף הזהב ושירות 2144, יוסי נבו

מנכ”ל חברת דף הזהב ושירות 2144, יוסי נבו, אשר ברך את נשיא המדינה הנבחר באיחולי הצלחה במילוי תפקידו הרם. יוסי נבו הביע את דעתו בפני הנשיא כי הנו האדם הראוי להוביל את מדינת ישראל אל המחוזות האמת שלה, של רעות ויצירה, ושל שותפות והגשמה וכי בבחירתו משולבת כמיהה לערכי היסוד של המדינה, ערכים של אמונה ותקווה, ערכים שיאחדו את כולנו לאהבת האדם ולאהבת הארץ. יחי נשיא מדינת ישראל! תחי מדינת ישראל!

YOSIETRIVLIN

 _____________________________________________________________________________________________________

לראשונה בעולם – הדרכת החייאה לקהל הרחב, בשידור ישיר בפייסבוק!

לרגל יום המעשים הטובים חברו ארגון מגן דוד אדום וחברת דף הזהב לפעילות שמטרתה העלאת המודעות להצלת חיים. היום בשעה 19:00 תתקיים הדרכת החייאה בשידור ישיר שתועבר לעשרות אלפי אוהדי מד”א בפייסבוק ולקהל הרחב. החידוש הטכנולוגי המתקדם של פייסבוק מאפשר תקשורת ישירה בין מדריכי ההחייאה לבין הגולשים, כאשר במהלך השידור יוכלו הגולשים להעלות שאלות לדף הפייסבוק של מד”א והפראמדיקים ישיבו לשאלותיהם בזמן אמת.

 _____________________________________________________________________________________________________

 

 

מי אנחנו
5 (100%) 4 votes