דף הזהב

מניפה ולוגו משולב


מדריך דף הזהב

דף הזהב לבית הנו מדריך שרות ממוגנט, המופץ חינם לכל דירה ובית, וכולל את מגוון השירותים הקבועים ושירותי החירום להם נזקקת המשפחה בביתה. המדריך ערוך באופן מסודר וקל להתמצאות, ניצב על המקרר לנגד עיני כל בני הבית וזוכה לחשיפה גבוהה ולמיקוד תשומת הלב.

מדריך דף הזהב המופץ ב – 150 אזורי הפצה ברחבי הארץ, זוכה לחשיפה של כ – 5.8 מיליון משתמשים, ומוכיח עצמו כמכשיר השיווק המוביל בישראל. רשתות מובילות וגופים רבים בחרו להשתלב בדף הזהב, ולהיות חלק מנבחרת העסקים המובילה שלו.

חשוב לדעת כי העסקים המופיעים במדריך דף הזהב נבחרו ע"פ רמתם המקצועית, איכותם ואמינותם, והם מחויבים ע"פ אמנת שרות הייחודית של דף הזהב להקפיד על מתן שרות מקצועי ואמין, במחירים הוגנים.

.

יתרונות דף הזהב

 מיקום אסטרטגי

בדף הזהב העסק שלך מופיע במרכז הבית, על המקרר במטבח, היכן שהמשפחה מקבלת את החלטות הקניה שלה.

 מיקוד תשומת הלב
הצרכן ממוקד בפרסום שלך ולא במסרים אחרים. הפרסום שלך נמצא מול עיני המשתמש, מדי יום ובמשך שנה. את דף הזהב לא זורקים ביום א'.

 הגדלת נתח השוק
בית העסק שלך נכנס לכל בית באזור ואינו מוגבל להעדפות הקריאה של הלקוחות הפוטנציאלים שלך

 יתרון תחרותי
בדף הזהב אינך מופיע בתוך רשימה ארוכה ומסורבלת של מתחרים. בכל תחום קיים מס' מוגבל של בתי עסק בעלי יכולת לספק באופן נאות את שירותיהם לקהל משתמשים רחב.
 חשיפה גבוהה בעלות נמוכה
דרך דף הזהב העסק שלך נחשף לכל בית באזור בעלות של שקלים בודדים.

דף הזהב מייצג בעלי מקצוע מובילים בתחומם, בעלי הסמכה מקצועית מתאימה, אשר התחייבו לפעול ע"פ חוק, ובהתאם לסטנדרטים גבוהים המקובלים בתחום עיסוקם.

העסקים המופיעים בדף הזהב נדרשים למתן שירות מקצועי ואמין.

מעוניינים להגיש מועמדות לנבחרת העסקים המובילה של דף הזהב?

לחצו כאן

רוצים לדעת מה חושבים עלינו?


קצת נתונים

5.8 מיליון איש ברחבי הארץ רואים את דף הזהב מדי יום ובמשך שנה !!!
דף הזהב מופץ מדי שנה בכ – 150 אזורים ברחבי ישראל והפך למכשיר מרכזי ברכישת מוצרים ובהזמנת בעלי מקצוע.
סטטיסטיקות מנצחות
חברת דף הזהב נוקטת אמצעי בקרה קפדניים ועורכת בדיקות חלוקה וסקרי שביעות רצון בקרב לקוחותיה.
הסקרים מראים כי כ – 84% ממקבלי דף הזהב לביתם תלו אותו מול עיניהם. הציון הממוצע של דף הזהב בין מקבליו- 8.92.

בדף הזהב השתלבו עד כה למעלה מ – 7000 לקוחות, ביניהם גופים גדולים ורשתות מובילות. בין לקוחותינו מנפאור, מרכז ההזמנות הארצי, מוניות הקסטל, התיאטרון הקאמרי, בורגר ראנץ, ניו-פארם, סופר-פארם, דומינו פיצה, פיצה מטר, איסתא, פזגז, אינטרפלורה ועוד רבים אחרים.

 

 

אמנת השירות

דף הזהב הנו מדריך שרות ממוגנט המיועד לתליה על המקרר, או במקום אחר בבית, וכולל את מגוון השירותים החיוניים להם נזקקת המשפחה בביתה.

העסקים המופיעים בדף הזהב מתחייבים להעניק שרות איכותי, מקצועי ואמין.

העסקים המופיעים בדף הזהב מצהירים כי הנם בעלי מקצוע בעלי הסמכה מקצועית מתאימה, המוכשרים לביצוע מלאכתם כהלכה, ומתחייבים לפעול ע"פ החוק ובהתאם לסטנדרטים גבוהים המקובלים בתחום עיסוקם.

העסקים המופיעים בדף הזהב יהיו זמינים במספרי הטלפון הרשומים בדף הזהב בשעות העבודה המקובלות.

בכל מקרה של תלונת לקוח, או תקלה בשרות שניתן למשתמש דף הזהב, יפעלו מנהלי העסקים כמיטב יכולתם לפתרון הבעיה, לשביעות רצונו של הלקוח.

מבלי לגרוע מהתחייבות העסקים, חברת דף הזהב מתחייבת לטפל בכל מקרה של תלונה, אי הבנה או חוסר שביעות רצון, ולהתרות בכל עסק אשר ינהג באופן שאינו תואם את ערכי החברה.

חברת דף הזהב תייחס משקל לתגובות משתמשי המדריך ותכלול בדף הזהב, לפי מיטב שיקוליה, עסקים המקפידים על מתן יחס הוגן, מקצועי ואיכותי ללקוחות.

חברת דף הזהב תקפיד לפעול באופן שישרת את משתמשי דף הזהב בצורה הטובה ביותר, ותפעל להפוך את דף הזהב למדריך חיוני לשימוש יומיומי.

 

מכירים את בעל המקצוע המושלם?

אם ברצונכם להמליץ על בעלי מקצוע איכותיים, מקצועיים והגונים המתאימים להשתלבות בדף הזהב, מסרו לנו את פרטיהם ותזכו בפרס יקר ערך – כל מפרסם שישתלב בדף הזהב/ערכת הזהב למנהל עקב הפנייתכם,

יזכה אותכם בפרס ללא הגרלה.

שתפו אותנו